logoAlya Medikal kuruluş yılı olan 2008 yılından bu yana invasive kardiyoloji ürünlerinin ithalatı satışı ve dağıtımı konusunda faaliyet göstermekte dedir. Bunanla birlikte Alya Medikal ekibinin kuruluş tarihinden daha önce birlikte çalışmaya başlaması firmamızın kararlı ve hızlı bir büyümeyi yakalayarak sektöründe lider firmalardan biri konumuna gelmesi sağlanmıştır.

Firmamızın ana hedefi distribütör olarak invasive kardiyoloji alanında komple çözümler sunabilmektir. Kardiyoloji alanındaki geniş tecrübemiz ve ürünlerin ithalatından , implante edilişine kadar büyük özen ve klinik anlayışı içerisinde takibi firmamıza yüksek düzeyde güven ve başarı sağlamaktadır.

Distribütörlüğünü yaptığımız ürünler, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmekte olup, CE, ISO, FDA, TUV gibi kalite sertifikalarına sahiptir. En son teknolojik yöntemlerle üretilen, kolay kullanım avantajlarına sahip, kesinliği onaylanmış bu ürünleri ülkemiz insanlarının hizmetine sunmuş olmak bizim için ayrı bir kıvanç kaynağıdır.

Alya Medikal Türkiye’nin her köşesine hizmet vermekte, pazarlama ve satış faaliyetlerini, yurt geneline dağılmış bayilerimiz ve bölge satış sorumlularımız aracılığıyla yapmakta, her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

Alya Medikal Daima “Yenilik” düşüncesini benimseyen, sektör ve piyasadaki araştırmalarını, bünyesindeki tecrübeli araştırma ekibiyle sürdürmektedir.

Alya Medikal sağlık sektöründe hizmet veriyor olmanın sorumluluğu ilkesini ve güvenirliğini koruyarak, insanımıza en kaliteli ürünleri en uygun koşullarda sunmaktadır.